Współpraca z Calivita

calivita współpracaWspółpraca z CaliVita International stwarza dla każdego nieograniczone możliwości. Twój sukces będzie uzależniony od energii i zainwestowanego przez Ciebie czasu, oraz od wielkości i aktywności Twojej struktury, którą zbudujesz w ramach Sieci CaliVita International.

Regulamin budowania biznesu z Calivita International funkcjonuje w ponad 30 krajach i umożliwia stworzenie stabilnego i dochodowego przedsięwzięcia. Członkowie wstępujący do sieci Calivita otrzymują prawo do zaopatrywania się w produkty w niższych cenach klubowych, oraz dalszego ich odsprzedawania z 33% marżą.

Uprawnieni są również do pozyskiwania innych osób do sieci Calivita polegające na rekomendacji oferty Calivita osobom wstępującym do Klubu Calivita, dla których stajemy się sponsorem. Jako sponsor będziesz pomagał członkom swojej struktury w osiąganiu sukcesów, co będzie stanowić jednocześnie źródło korzyści osobistych i satysfakcji.

Dlaczego warto współpracować z Calivita?

Ile można zarobić współpracując z Calivita? W tym biznesie nie ma stałej pensji. Twój dochód zależy od obrotu, jaki wygenerujesz wraz ze swoją grupą poleconych osób. Na początku współpracy nie będą to duże kwoty, bo i Twoja grupa nie będzie od razu duża.

Ale dla wielu osób dodatkowy zarobek 100-200 zł na miesiąc to możliwość kupowania produktów za pół ceny! Na poziomie Menedżera przy dobrze zbudowanej grupie Twoje dochody mogą osiągnąć ponad 5 tysięcy zł.

Osiągnięcie wyższych poziomów to już dochody rzędu kilkudziesięciu tys. zł i więcej. Nie przypadkiem biznes MLM nazywany jest światową „fabryką” milionerów spośród wszystkich rodzajów biznesów i innych możliwości wzbogacania się.

System Sieci CaliVita International nauczy Cię również, jak dbać o własne zdrowie, oraz zdrowie Twojej rodziny i przyjaciół. Dzięki nowej filozofii życia, oraz osobistej odpowiedzialności, możesz skutecznie poprawić stan swojego zdrowia i swoją sytuację materialną. Mówiąc krótko, przyjmując nowy, nowoczesny styl życia z Calivita, możesz mieć wpływ na polepszenie jakości swojego życia.

Jak rozpocząć współpracę z Calivita?

Na początek należy wypełnić formularz: rejestracja w Calivita

lub złożyć zamówienie w sklepie z produktami Calivita

Wraz z pierwszym zamówieniem otrzymasz kartę członkowską i swój numer Klubowy. Dostaniesz również pakiet materiałów firmowych: między innymi katalog produktów Calivita, regulamin funkcjonowania sieci Calivita, roczną prenumeratę czasopisma Calinews i inne.

Twoją pierwszą inwestycją będzie zakup produktów na kwotę minimum 85 zł konieczny do rejestracji w Klubie Calivita. Dalsze inwestycje są uzależnione wyłącznie od Twoich chęci i zaangażowania. W tym biznesie jesteś szefem dla samego siebie. Na dalsze rozwijanie biznesu możesz przeznaczać już wypracowane kwoty.

Dodaj swoją opinię na temat: Współpraca z Calivita