Antyoksydanty wszystkie wpisy

Przeciwutleniacze – produkty Calivita. W naszym organizmie każdego dnia dochodzi do walki pomiędzy wolnymi rodnikami, a przeciwutleniaczami. Kim są dwaj uczestnicy walki? Wolne rodniki to niestabilne substancje, które nieustannie próbują się ustabilizować i powodują, że cząsteczki, z którymi oddziałują, stają się wolnymi rodnikami. Duże ilości wolnych rodników są odpowiedzialne za przedwczesne starzenie się organizmu i zwiększone ryzyko wielu chorób.

Jak przeciwutleniacze rozwiązują problem?

Antyoksydanty przekształcają wolne rodniki w stabilne cząsteczki. Walka ta odbywa się każdego dnia, dlatego ważne jest, aby przeciwutleniacze były stale spożywane w celu pomocy organizmowi i zapobieganiu szkodliwemu działaniu wolnych rodników.

CaliVita oferuje szeroką gamę produktów, które zawierają składniki o silnym potencjale antyoksydacyjnym, takie jak dobrze znany resweratrol, koenzym Q10, witamina E i inne, specjalnie stworzone, aby zapewnić organizmowi niezbędną ochronę.

Organic Acai Calivita

Organic Acai Calivita to produkt zawierający sok z egzotycznego owocu pochodzącego z dżungli amazońskiej. Organic Acai jest niezwykle bogaty w antyoksydanty, zawiera dużą ilość błonnika, minerałów: potasu, fosforu, wapnia, żelaza, oraz różnych aminokwasów, które pomagają organizmowi radzić

Lutein Plus Calivita

Lutein Plus Calivita – produkt dla zdrowych oczu i ostrego widzenia. Suplement ten to złożona formuła przeciwutleniaczy, która została opracowana specjalnie w celu wspierania zdrowia oczu. Może być skuteczną pomocą dla wszystkich, których oczy są narażone na