New Life Calivita

new life calivita

New Life Calivita – witaminy i minerały dla kobiet w ciąży. Odżywianie kobiety w ciąży i połogu ma bardzo duże znaczenie dla ich zdrowia, zdrowia płodu, dla prawidłowego i harmonijnego rozwoju.

Firma Calivita stworzyła specjalny suplement uzupełniający codzienną dietę kobiety ciężarnej w witaminy, minerały i pierwiastki śladowe charakterystyczne dla każdego okresu życia. Tak aby mogły uzupełnić ich niedobory i zapewnić organizmowi wszystko, czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania.  Wszystko to zawarte jest w nowoczesnym produkcie stworzonym z naturalnych składników o wyjątkowej jakości New Life Calivita.

Naturalne produkty Calivita przydatne są względu na swój skład. Składniki są pozyskiwane z obszarów ekologicznych i przetwarzane tak, aby zachować ich właściwości lecznicze.

Ciąża jest bardzo wymagającym stanem fizjologicznym z żywieniowego punktu widzenia, z wyższymi niż zwykle potrzebami żywieniowymi. Podczas ciąży organizm musi być zaopatrywany we wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Białka, lipidy, węglowodany, witaminy i minerały, a także czystą wodę i błonnik, aby zapewnić zdrowie matce i dla harmonijnego rozwoju płodu. Suplement New Life Calivita zawiera wszystkie niezbędne witaminy dla kobiet w ciąży.

Kobiety podczas ciąży powinny zwracać szczególną uwagę na jakość pożywienia, unikać alkoholu i tytoniu.
Lipidy są niezbędne do poboru energii przez dziecko dla prawidłowego rozwoju układu nerwowego. Niezbędne kwasy tłuszczowe potrzebne do tworzenia komórek i rozwoju mózgu mogą być dostarczane z olejów roślinnych.
Potrzebne codziennie białko może pochodzić ze źródeł zwierzęcych i roślinnych: mięsa, ryb, żółtek jaj, mleka, sera, pieczywa itp., ale także z naturalnych suplementów diety.

New Life witaminy dla kobiet w ciąży

Ponieważ metabolizm węglowodanów znacznie się zmienia podczas ciąży, należy zapewnić ich optymalne spożycie. Zapotrzebowanie na witaminy i minerały wzrasta w czasie ciąży. Witaminy i minerały, oraz niezbędny kwas foliowy mogą być uzupełnione w łatwy sposób dzięki specjalnemu produktowi New Life Calivita.

Niedobór kwasu foliowego zwiększa ryzyko przedwczesnego porodu, opóźnionego wzrostu płodu i może prowadzić do poważnych wad rozwojowych układu nerwowego, lub wrodzonych wad rozwojowych (rozszczep kręgosłupa).

Najważniejsze witaminy z grupy B to B1, B2, B6, B9 (kwas foliowy), B12. Przyczyniają się one do powstania łożyska i rozwoju zarodka i muszą być dostarczane razem z witaminami A, D, E, C.

Wystarczające spożycie witaminy C jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, rozwoju kości i chrząstki, syntezy kolagenu, oraz procesów enzymatycznych.
Kwas foliowy zapobiega wadom rozwojowym i jest niezbędny do syntezy kwasów nukleinowych (DNA i RNA) oraz stymuluje wytwarzanie mleka.

Istotną rolę w okresie ciąży odgrywają również minerały. Żelazo potrzebne jest w podwójnej ilości niż normalnie, wapń jest potrzebny do mineralizacji kości płodu i matki. Jod jest potrzebny do rozwoju tarczycy, cynk, magnez, miedź, potas, selen odgrywają również ważną rolę w rozwoju płodu.

Niedobór żelaza może powodować niedokrwistość, która do pierwszego roku życia negatywnie wpływa na rozwój fizyczny, umysłowy i sprawność intelektualną dziecka.

Odpowiednia i zbilansowana dieta, oraz stosowanie naturalnych suplementów diety zawierających wszystkie witaminy i minerały, oraz inne niezbędne składniki odżywcze zapewnia prawidłowy rozwój płodu i matki.

Firma Calivita oferuje nam produkt o wyjątkowej jakości. New Life Calivita zawiera wszystkie niezbędne dla kobiety w ciąży witaminy i minerały. Składniki New Life pozyskiwane są z naturalnych źródeł i metodami ekologicznymi. Dlatego New Life to idealne rozwiązanie dla przyszłych mam.

 

 

 

Dodaj swoją opinię na temat: New Life Calivita